LIETUVOS ŽEMĖS ŪKIO TECHNIKOS ASOCIACIJOS NARIŲ GRETAS PAPILDĖ NAUJI NARIAI.

Šių metų balandžio 24 d. Lietuvos žemės ūkio technikos asociacija (LŽŪTA) susitikime su Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministru ir jo komanda aptarė įvairius klausimus bei problemas susijusius su žemės ūkio technika. Po susitikimo LŽŪTA suorganizavo asociacijos posėdį, kurio metu asociaciją papildė net penki nauji nariai. Į LŽŪTA gretas įsiliejo AB „East West Agro“, direktorius Gediminas Kvietkauskas, UAB „Rovaltra“, direktorius Romualdas Trainaitis, UAB „Audrokesta“, direktorius Audrius Mockaitis, UAB „InterAG“, direktorius Ugnius Stančiauskas  bei UAB „Väderstad“, direktorius Romas Naudžiūnas.

Lietuvos žemės ūkio technikos asociacija yra juridinių asmenų 1993 metais savanoriškai įkurta nevyriausybinė ir ne pelno siekianti organizacija, veikianti pagal Lietuvos Respublikos asociacijų įstatymą ir kitus teisinius aktus. Prieš daugiau nei metus atnaujinus asociacijos veiklą, LŽŪTA nariai aktyviai bendrauja su valdžios institucijų bei žemės ūkio atstovais.   

Asociacijos tikslai yra bendradarbiauti su žemės ūkio organizacijomis, ūkininkais bei institucijomis, ginti asociacijos narių teises ir interesus įvairiose Lietuvos ir tarptautinėse institucijose, sudaryti kuo palankesnę verslo aplinką jų siūlomų paslaugų teikimui, vienyti ir koordinuoti asociacijos narių veiklą bei tarpusavio bendradarbiavimą, skatinti socialinę atsakomybę ir siekti kartu technologinių inovacijų bei tvarumo šalies žemės ūkio sektoriuje. Šiuo metu LŽŪTA nariai yra žemės ūkio technikos bendrovės UAB „Dojus agro“, UAB „Dotnuva Baltic“, UAB „Stokker“, UAB „Baltic Agro Machinery“ ir UAB „Agrokoncerno technika“.

Asociacijai pasipildžius naujais nariais, bendra LŽŪTA narių apyvarta siekia 430 mln. Eur.  (2021 m. duomenimis). Lietuvos žemės ūkio technikos asociacija mato didelį potencialą žemės ūkio srityje ir siekia, kad žemės ūkis būtų laikomas prioritetine Lietuvos ūkio šaka, todėl bendradarbiauja su fondais, organizacijomis, juridiniais ir atskirais asmenimis, galinčiais suteikti visokeriopą paramą siekiant asociacijos tikslų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *